فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 20 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Lokomotiv Gomel
Kirill Khvastukhin
36'
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Dmitry Tikhomirov
38'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Khvastukhin
36'
Dmitry Tikhomirov
38'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
82'
Pavel Sushkov
Artem Gonzhurov
76'
Aleksandr Kucherov
Vladislav Kormishin
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
71'
Dmitri Kaplunov
Nikolay Starostenko
46'
Gleb Zheleznikov
Artem Antonov
Vladislav Kormishin
Dmitri Tikhomirov
پایان نیمه اول 1 - 1
38'
1 - 1
Dmitry Tikhomirov
Aleksey Chernodarov
1 - 0
Kirill Khvastukhin
Stanislav Izhakovski
36'
31'
Nikita Volchenko
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
20 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
تعداد تماشاگر
10
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
FC Bate Borisov II
16
26:19
28
5
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
6
اورشا
16
21:18
25
7
Maxline Rogachev
15
28:17
24
8
FK Lida
15
19:19
24
9
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
10
Ostrovets
16
23:23
23
11
FK Bumprom
16
27:18
21
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
16
10:28
15
14
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
15
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
16
Torpedo Zhodino 2
16
20:43
12
17
FK Slonim 2017
16
17:29
11
18
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
FC Bate Borisov II
8
15:7
18
3
Ostrovets
9
13:8
18
4
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
5
Volna Pinsk
7
14:8
16
6
اورشا
8
15:9
15
7
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
8
Niva Dolbizno
7
15:7
12
9
Maxline Rogachev
7
11:6
11
10
FK Bumprom
7
11:7
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
FK Slonim 2017
9
12:20
5
17
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
12
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
13
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
8
11:23
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
9
3:17
5
18
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
16
12
3
1
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
9
5
2
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
FC Bate Borisov II
16
8
4
4
26:19
28
5
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
6
اورشا
16
6
7
3
21:18
25
7
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
8
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
9
Dinamo Minsk Reserve
16
7
2
7
22:18
23
10
Ostrovets
16
6
5
5
23:23
23
11
FK Bumprom
16
6
3
7
27:18
21
12
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
13
FK Baranovichi
16
4
3
9
10:28
15
14
Bff Academy Minsk U17
16
4
1
11
17:32
13
15
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
16
Torpedo Zhodino 2
16
3
3
10
20:43
12
17
FK Slonim 2017
16
2
5
9
17:29
11
18
Energetik-BGU Minsk
16
2
5
9
17:33
1
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
8
7
1
0
22:7
22
2
FC Bate Borisov II
8
5
3
0
15:7
18
3
Ostrovets
9
5
3
1
13:8
18
4
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
5
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
6
اورشا
8
4
3
1
15:9
15
7
Dinamo Minsk Reserve
9
4
1
4
14:10
13
8
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
9
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
10
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
11
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
12
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
1
3
4
9:20
6
16
FK Slonim 2017
9
1
2
6
12:20
5
17
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
18
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
9
6
2
1
23:12
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
9
3
2
4
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
3
1
4
11:12
10
10
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
11
Energetik-BGU Minsk
8
1
4
3
11:13
7
12
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
13
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
14
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
8
2
0
6
11:23
6
16
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
17
FK Baranovichi
9
1
2
6
3:17
5
18
Bff Academy Minsk U17
8
1
1
6
7:17
4
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.