فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 10 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Belshina Bobruisk
Ilya Sen
70'
1
-
0
FT
دنبال کنید
FC Bate Borisov II
ضربات پنالتی
گل های بازی
Ilya Sen
70'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
Vladislav Davydov
88'
Vladyslav Kabachevsky
82'
Vladyslav Kabachevsky
Ilya Sen
75'
Vladislav Solanovich
72'
Maksim Mardas
Ilya Baranov
1 - 0
Ilya Sen
70'
Nikita Golub
68'
64'
Yan Shumskiy
Egor Rusakov
58'
Maksim Telesh
Gleb Protasenya
Vladislav Golovachenko
Zakhar Gitselev
Ivan Chernykh
Roman Piletskiy
Nikita Golub
Maksim Samotoi
54'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
10 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
FC Bate Borisov II
16
26:19
28
5
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
6
اورشا
16
21:18
25
7
Maxline Rogachev
15
28:17
24
8
FK Lida
15
19:19
24
9
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
10
Ostrovets
16
23:23
23
11
FK Bumprom
16
27:18
21
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
16
10:28
15
14
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
15
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
16
Torpedo Zhodino 2
16
20:43
12
17
FK Slonim 2017
16
17:29
11
18
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
FC Bate Borisov II
8
15:7
18
3
Ostrovets
9
13:8
18
4
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
5
Volna Pinsk
7
14:8
16
6
اورشا
8
15:9
15
7
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
8
Niva Dolbizno
7
15:7
12
9
Maxline Rogachev
7
11:6
11
10
FK Bumprom
7
11:7
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
FK Slonim 2017
9
12:20
5
17
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
12
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
13
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
8
11:23
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
9
3:17
5
18
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Belshina Bobruisk
w
d
l
w
d
l
w
w
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
02 تیر 1403
18:30
3
-
5
w
Ostrovets
میزبان
26 خرداد 1403
17:30
1
-
1
d
FC Molodechno
میهمان
19 خرداد 1403
14:30
5
-
0
l
FK Baranovichi
میزبان
13 خرداد 1403
18:30
5
-
0
w
Maxline Rogachev
میهمان
06 خرداد 1403
15:30
1
-
1
d
Niva Dolbizno
میزبان
29 اردیبهشت 1403
13:30
1
-
3
l
Volna Pinsk
میهمان
22 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
4
w
Torpedo Zhodino 2
میزبان
15 اردیبهشت 1403
15:30
2
-
1
w
Energetik-BGU Minsk
میهمان
08 اردیبهشت 1403
18:00
3
-
2
l
FK Bumprom
میهمان
01 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
2
w
10 بازی آخر FC Bate Borisov II
w
l
d
d
d
w
d
w
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Bumprom
میزبان
03 تیر 1403
18:30
1
-
0
w
Bff Academy Minsk U17
میهمان
25 خرداد 1403
13:30
3
-
1
l
FK Slonim 2017
میزبان
19 خرداد 1403
15:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
12 خرداد 1403
14:30
1
-
1
d
FK Lida
میزبان
04 خرداد 1403
16:30
1
-
1
d
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
29 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
2
w
Lokomotiv Gomel
میزبان
23 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میهمان
15 اردیبهشت 1403
15:00
0
-
2
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
08 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
3
w
Ostrovets
میزبان
01 اردیبهشت 1403
13:30
3
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.