فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 06 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
Lovech
0
-
1
FT
دنبال کنید
Spartak Pleven
Rusi Chernakov
35'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Rusi Chernakov
35'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
90'+2
Boyan Dishkov
88'
Mishel Tairov
Ivan Bakalski
Martin Yankov
Ivan Angelov Ivanov
86'
82'
Monir Al Badarin
Preslav Antonov
80'
Ivo Varbanov
Martin Banev
Kingsley Bucci
Georgi Dimitrov
Peter Kepov
70'
57'
Toncho Georgiev
Ivelin Nikolaev
Kristiyan Valkov
49'
Ioan Lazanov
Yusein Kasov
Vasil Tsvetomirov Nankov
Simeon Ivanov
46'
پایان نیمه اول 0 - 1
35'
0 - 1
Rusi Chernakov
27'
Preslav Antonov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2024/2025
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
06 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
دوناو روسه
2
7:2
6
2
Ludogorets II
2
4:1
6
3
بوتو پلوودیو II
2
3:1
6
4
Dobrudzha Dobrich
2
5:1
4
5
ایتار
2
3:2
4
6
Fratria Varna
2
2:1
4
7
پیرین
2
2:1
4
8
Belasitsa Petrich
2
3:1
3
9
Lovech
2
1:1
3
10
OFC Nesebar
2
2:3
3
11
Spartak Pleven
2
3:5
3
12
Marek Dupnitsa
2
1:1
2
13
مونتانا
1
0:0
1
14
Yantra Gabrovo
2
2:3
1
15
Minyor Pernik
2
2:3
1
16
Strumska Slava
2
1:4
1
17
زسکا 1948 II
2
2:4
0
18
Sportist Svoge
2
0:2
0
19
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
0:2
0
20
PFC CSKA II Sofia
2
0:5
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Dobrudzha Dobrich
1
4:0
3
2
Belasitsa Petrich
1
3:0
3
3
دوناو روسه
1
2:0
3
4
Ludogorets II
1
2:0
3
5
OFC Nesebar
1
2:1
3
6
بوتو پلوودیو II
1
1:0
3
7
ایتار
1
1:1
1
8
Fratria Varna
1
1:1
1
9
پیرین
1
1:1
1
10
Marek Dupnitsa
1
1:1
1
11
مونتانا
1
0:0
1
12
Strumska Slava
0
0:0
0
13
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0
0:0
0
14
Yantra Gabrovo
1
1:2
0
15
Minyor Pernik
1
1:2
0
16
زسکا 1948 II
1
1:2
0
17
Lovech
1
0:1
0
18
PFC CSKA II Sofia
1
0:1
0
19
Sportist Svoge
2
0:2
0
20
Spartak Pleven
1
2:5
0
بازی
گلها
امتیاز
1
دوناو روسه
1
5:2
3
2
Ludogorets II
1
2:1
3
3
بوتو پلوودیو II
1
2:1
3
4
ایتار
1
2:1
3
5
Fratria Varna
1
1:0
3
6
پیرین
1
1:0
3
7
Lovech
1
1:0
3
8
Spartak Pleven
1
1:0
3
9
Dobrudzha Dobrich
1
1:1
1
10
Yantra Gabrovo
1
1:1
1
11
Minyor Pernik
1
1:1
1
12
Marek Dupnitsa
1
0:0
1
13
Strumska Slava
2
1:4
1
14
مونتانا
0
0:0
0
15
Sportist Svoge
0
0:0
0
16
زسکا 1948 II
1
1:2
0
17
Belasitsa Petrich
1
0:1
0
18
OFC Nesebar
1
0:2
0
19
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
0:2
0
20
PFC CSKA II Sofia
1
0:4
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
دوناو روسه
2
2
0
0
7:2
6
2
Ludogorets II
2
2
0
0
4:1
6
3
بوتو پلوودیو II
2
2
0
0
3:1
6
4
Dobrudzha Dobrich
2
1
1
0
5:1
4
5
ایتار
2
1
1
0
3:2
4
6
Fratria Varna
2
1
1
0
2:1
4
7
پیرین
2
1
1
0
2:1
4
8
Belasitsa Petrich
2
1
0
1
3:1
3
9
Lovech
2
1
0
1
1:1
3
10
OFC Nesebar
2
1
0
1
2:3
3
11
Spartak Pleven
2
1
0
1
3:5
3
12
Marek Dupnitsa
2
0
2
0
1:1
2
13
مونتانا
1
0
1
0
0:0
1
14
Yantra Gabrovo
2
0
1
1
2:3
1
15
Minyor Pernik
2
0
1
1
2:3
1
16
Strumska Slava
2
0
1
1
1:4
1
17
زسکا 1948 II
2
0
0
2
2:4
0
18
Sportist Svoge
2
0
0
2
0:2
0
19
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
0
0
1
0:2
0
20
PFC CSKA II Sofia
2
0
0
2
0:5
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Dobrudzha Dobrich
1
1
0
0
4:0
3
2
Belasitsa Petrich
1
1
0
0
3:0
3
3
دوناو روسه
1
1
0
0
2:0
3
4
Ludogorets II
1
1
0
0
2:0
3
5
OFC Nesebar
1
1
0
0
2:1
3
6
بوتو پلوودیو II
1
1
0
0
1:0
3
7
ایتار
1
0
1
0
1:1
1
8
Fratria Varna
1
0
1
0
1:1
1
9
پیرین
1
0
1
0
1:1
1
10
Marek Dupnitsa
1
0
1
0
1:1
1
11
مونتانا
1
0
1
0
0:0
1
12
Strumska Slava
0
0
0
0
0:0
0
13
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0
0
0
0
0:0
0
14
Yantra Gabrovo
1
0
0
1
1:2
0
15
Minyor Pernik
1
0
0
1
1:2
0
16
زسکا 1948 II
1
0
0
1
1:2
0
17
Lovech
1
0
0
1
0:1
0
18
PFC CSKA II Sofia
1
0
0
1
0:1
0
19
Sportist Svoge
2
0
0
2
0:2
0
20
Spartak Pleven
1
0
0
1
2:5
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
دوناو روسه
1
1
0
0
5:2
3
2
Ludogorets II
1
1
0
0
2:1
3
3
بوتو پلوودیو II
1
1
0
0
2:1
3
4
ایتار
1
1
0
0
2:1
3
5
Fratria Varna
1
1
0
0
1:0
3
6
پیرین
1
1
0
0
1:0
3
7
Lovech
1
1
0
0
1:0
3
8
Spartak Pleven
1
1
0
0
1:0
3
9
Dobrudzha Dobrich
1
0
1
0
1:1
1
10
Yantra Gabrovo
1
0
1
0
1:1
1
11
Minyor Pernik
1
0
1
0
1:1
1
12
Marek Dupnitsa
1
0
1
0
0:0
1
13
Strumska Slava
2
0
1
1
1:4
1
14
مونتانا
0
0
0
0
0:0
0
15
Sportist Svoge
0
0
0
0
0:0
0
16
زسکا 1948 II
1
0
0
1
1:2
0
17
Belasitsa Petrich
1
0
0
1
0:1
0
18
OFC Nesebar
1
0
0
1
0:2
0
19
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
0
0
1
0:2
0
20
PFC CSKA II Sofia
1
0
0
1
0:4
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.